V posledních týdnech se v celé obci stává, že během dne je na několik vteřin přerušena dodávkaelektrina-zasuvka.obr elektrické energie.  Situace vyvrcholila tím, že ve čtvrtek 10.10. se tak stalo 4x.  Náhlé vypnutí se někdy  prodlouží i na několik minut.

Obec po každém výpadku nahlásila na ČEZ tuto poruchu.  Protože nám vždy bylo sděleno, že takto krátkodobý výpadek nemají zaznamenaný, podali jsme stížnost na ČEZ.  Díky ní ČEZ konečně začal jednat a slíbil, že na síti před obcí bude umístěno monitorovací zařízení, které bude po dobu 1 měsíce zjišťovat problémy s dodávkami elektřiny.  Po té obdržíme informaci, kterou zveřejníme.

Žádáme vás, pokud se bude přerušování dodávky elektřiny stále opakovat, abyste poruchy nahlašovali rovnou na  lince ČEZ – hlášení poruch č. 840 850 860. My tak budeme činit také. Důležité je evidovat časy výpadku. Bude to snazší pro lepší lokalizaci dané poruchy nebo  případné řešení pojistné  události...

Děkujeme za spolupráci

 

Na základě telefonického hlášení dnešní poruchy máme informaci, že se jedná o poruchu vysokého napětí, která zasáhla několik obcí. Časové rozpětí této poruchy nejsou schopni určit.